بنر
۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۸:۳۰

اقتصادی

هزینه تولید سیمان را افزایش دهید!
عدم توجه پیمانکاران و شرکت‌های تولیدکننده و فعال در عرصه‌های زیرساختی به استفاده از توانایی بتن در جاده‌ها و حفاظ‌های جاده‌ای باعث شده است همچنان سیمان به عنوان اصلی‌ترین شاخص مصرف در زیرساخت‌های ایران مورد استفاده قرار گیرد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید : ۳ ]
آغوش باز لایه‌های نفتی پارس جنوبی برای غول‌های نفتی
قفل تولید از لایه‌های نفتی پارس جنوبی چندی پیش شکسته شد اما سر راه امضای قرارداد برای توسعه این لایه ها با شرکت‌های خارجی همچنان سدهایی وجود دارد و درحالی که به نظر می رسید مذاکره با "مرسک" برای توسعه لایه های نفتی در مرحله آخر قرار دارد، خرید شاخه نفتی این شرکت توسط توتال فرانسه آغوش لایه‌های نفتی را به روی شرکت‌های دیگر باز کرد.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱ ]
آلودگی ۶۰ درصدی "بن‌سای" و "لاکی‌بامبو"های چینی و تایلندی
رئیس سازمان حفظ نباتات اعلام کرد که "بن‌سای" و "لاکی بامبو" با توجه به آلوده بودنشان به آفات و بیماری‌هایی که ممکن است خسارات ملی به بار آورند، وارداتشان از چین و تایلند ممنوع شده، چراکه ۶۰ درصد محموله‌های این کشورها آلوده هستند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
[ تعداد بازدید : ۹ ]
نبرد نابرابر پوشاک ایرانی با برندهای تقلبی
عضو علی‌البدل هیئت‌ مدیره اتحادیه کالای کشباف و جوراب تهران گفت: با توجه به شرایطی که در ایران برای تولیدکنندگان پوشاک وجود دارد می‌توان گفت در بازارهای خارجی رقابت برای تولیدکنندگان ایرانی‌ راحت‌تر است.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
افزایش بیش از ۶۰ تومانی دلار در یک هفته
دلار در بازار آزاد طی روزهای اخیر در جهت افزایش قیمت حرکت کرده است؛ به طوری که طی یک هفته اخیر با افزایش بیش از ۶۰ تومانی از مرز ۴۱۳۰ تومان عبور کرد تا به رکورد جدیدی در سال جاری رسیده باشد.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
ممنوعیت صادرات سیمان به عراق از یکسال گذشت
رئیس میز عراق در ایران گفت: بیش از یکسال از ممنوعیت صادرات سیمان به عراق می‌گذرد و در این مدت برخی راهکارهایی که صادرکنندگان ایرانی برای صادرات سیمان به عراق به کار گرفته بودند نیز دچار مشکل شده است.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
ایران به دنبال گسترش صادرات به فیلیپین
تجار ایرانی در حال بررسی فرصت های تجاری در زمینه نفت، کود شیمایی، زغال سنگ، سیمان و محصولات کشاورزی در فیلیپین هستند.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
[ تعداد بازدید : ۱۲ ]
پرداخت حقوق معوقه کارکنان هپکو/ خبری از گزارش روزانه هپکو و آذرآب نشد
در حالی معاون وزیر صنعت از پرداخت حقوق معوقه کارکنان هپکو تا پایان شهریورماه خبرداده که هنوز خبری از گزارش روزانه هپکو و آذرآب نیست.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
[ تعداد بازدید : ۱۲ ]
تجهیز تیم‌های ویژه برای ارائه خدمات بانکی در مناطق زلزله‌زده
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی از تجهیز تیم‌های ویژه برای ارائه خدمات بانکی در مناطق زلزله‌زده خبر داد.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
فعالیت پالایشگاه گاز ایلام متوقف شد/عادی شدن شرایط گازی استانهای غربی تا عصر امروز
معاون وزیر نفت پیش بینی کرد، با اقدامات در حال انجام، تا بعدازظهر امروز شرایط استانهای غربی کشور از لحاظ تأمین و توزیع گاز به حالت عادی برسد.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید : ۸ ]
پیش بینی ایجاد ۷۰۰هزار شغل/نرخ بیکاری باید به ۴درصد برسد
وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نرخ بیکاری باید به ۴درصد برسد گفت:اکنون سالانه ۸۰۰ هزار بیکار تحصیل کرده به جامعه افزوده می شود. ما امسال ۴۰۰ هزار شغل اولی داشتیم و پیش بینی ما این است که آنها را به ۷۰۰ هزار شغل برسانیم .
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
[ تعداد بازدید : ۹ ]
وضعیت ارتباطات تلفنی مناطق زلزله زده/ احتمال قطعی موبایل در برخی نقاط
اپراتورهای تلفن همراه در حال افزایش کانالهای ارتباطی و رفع اشکالات احتمالی ارتباطات در مناطق زلزله‌زده هستند و مسئولان اجرایی خبر از نرمال شدن وضعیت ارتباطات در استانهای ایلام و کرمانشاه می‌دهند.
۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
[ تعداد بازدید : ۹ ]
"شخم زدن" ممنوع/ مسابقه نابودی آب و خاک نداریم
مسئول طرح کشاورزی حفاظتی وزارت کشاورزی اعلام کرد که کشاورزان به هیچ وجه نباید ممنوعیت و محدودیت در عملیات خاک‌ورزی و شخم زدن را نادیده بگیرند، چرا که باعث نابودی خاک و ساختمان آن می‌شود که البته برای اجرای کشاورزی حفاظتی به سالانه ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
صفحه ۱ از ۷۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »