بنر
۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۲۵

اقتصادی

انعقاد قرارداد توتال معقولانه و در چارچوب سیاست‌های ابلاغی است
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قرارداد با توتال معقولانه و در چارچوب سیاست‌های ابلاغی منعقد شده و در آن حداکثر استفاده از توان داخلی هم مورد توجه قرار گرفته است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
[ تعداد بازدید : ۱ ]
بررسی نقش پیشگیرانه زیرساخت‌های الکترونیکی جهت شفافیت در دستور کار فراکسیون شفاف‌سازی
رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصاد و انضباط مالی گفت: این فراکسیون به دنبال بررسی نقش زیرساخت‌های الکترونیکی در کشور جهت شفافیت و پیشگیری از فساد است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
[ تعداد بازدید : ۱ ]
موگرینی: برجام متعلق به جامعه جهانی است
موگرینی ضمن تاکید بر اینکه توافق هسته ای متعلق به هیچ یک از طرف ها نیست، گفت: این توافق قوی که در سال 2015 حاصل شد حاصل همکاری بین‌المللی است.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱ ]
ایران، جزیره ثبات در منطقه پرتلاطم خاورمیانه
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: با برخورد دوگانه نسبت به گروه‌های تروریستی نمی‌توان مدعی رابطه‌ای احترام‌آمیز با ملت ایران شد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
[ تعداد بازدید : ۱ ]
منتخبان شورای شهر برای انتخاب شهردار تهران از آزادی عمل برخوردارند
یک عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با تأکید بر ضرورت وجود برنامه مدون از سوی منتخبان شورای شهر پنجم برای حل مشکلات فعلی شهر تهران و تعامل و هماهنگی با شهردار منتخب پایتخت گفت که اعضای شورا در مورد انتخاب شهردار از بین منتخبان یا بیرون از این مجموعه از آزادی عمل برخوردارند.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱ ]
سیاه‌نمایی و ناامید کردن جامعه از دولت آفتی برای کشور است
دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: سیاه‌نمایی و ناامید کردن جامعه از دولت یک آفت برای کشور به شمار می‌رود.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
وضعیت پرونده قتل «آتنا» به نقل از رییس دادگستری اردبیل
رییس كل دادگستری استان اردبیل با اشاره به به اعتراف‌های قاتل آتنا به جرائم دیگر گفت: در حال حاضر به پرونده جرائم دیگر رسیدگی نمی‌شود و اولویت با پرونده قتل آتنا است،
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
شرط کارآمدی دستگاه قضا، سلامت آن است
رییس کل دادگستری استان با تاکید براینکه شرط کارآمدی دستگاه قضا، سلامت آن است کفت که در این راستا اهمیت رسالت خطیر بخش های فرهنگی، نظارتی و مدیریتی برای تحقق این هدف مقدس، بر کسی پوشیده نیست.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
[ تعداد بازدید : ۱۵ ]
دیدار نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق با ظریف
«یان‌کوبیچ »نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق با وزیر امور خارجه کشورمان در نیویورک ملاقات کرد.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
اولویت دولت دوازدهم باید بین‌المللی کردن جمهوری اسلامی باشد
دبیر کل حزب ندای ایرانیان معتقد است مهمترین اولویت دولت دوازدهم در شرایط فعلی بین‌المللی کردن جمهوری اسلامی به معنای بهره مندی از فضای پسابرجام است.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
[ تعداد بازدید : ۹ ]
فرافکنی وزارت خارجه آمریکا: ایران به روح توافق هسته‌ای پایبند نبوده است!
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد: ایران به توافقنامه هسته‌ای پایبند بوده اما روح این توافقنامه را رعایت نکرده است. بخشی از این توافق می‌گوید ایران باید در صلح و امنیت منطقه سهیم باشد.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
[ تعداد بازدید : ۴ ]
لاریجانی: در کلام امام صادق(ع) عقلانیت در حکمرانی کلید رستگاری فرد و جامعه است
رییس مجلس شورای اسلامی کل وقت نطق قبل از دستور امروز خود را به راهنمایی‌ها و توصیه‌های فردی و اجتماعی حضرت امام جعفرصادق (ع) اختصاص داد.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
[ تعداد بازدید : ۳ ]
تنها اختلاف است که می‌ماند
همه چیز از ۲۴ خردادماه ۱۳۹۲ آغاز شد. حسن روحانی با حمایت حداکثری جریان اصلاحات و پشتیبانی تمام‌قد سیدمحمد خاتمی، اکبر هاشمی رفسنجانی، علی‌اکبر ناطق نوری، سیدحسن خمینی و البته محمدرضا عارف، توانست محمود احمدی‌نژاد را با کسب بیش از ۱۸ میلیون رای، از نهاد ریاست‌جمهوری بدرقه کند و نخستین تلنگر هوشیاری را بر سر اصولگرایانی فرود آورد که تا آن روز، سرمست از «پیروزی» پرحاشیه‌ چهارسال پیش‌شان، گمان می‌کردند این‌بار هم می‌توانند از خیابان بهشت، راهی به میدان پاستور باز کنند یا از روزنه شورای عالی امنیت ملی نقبی به قوه مجریه بزنند.
۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
[ تعداد بازدید : ۳ ]
صفحه ۱ از ۵۷ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »