بنر
۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۶

اقتصادی

استاندارد موتورسیکلت‌ها ٢٥ گانه شد + استانداردهای جدید
با اضافه شدن هشت عنوان استاندارد برای موتورسیکلت‌ها از ابتدای دی‌ماه سال جاری، تعداد استانداردهای مربوط به موتورسیکلت‌ها از ١٧ به ۲۵ مورد افزایش یافت و هر موتورسیکلتی که نتواند تا ابتدای فروردین‌ماه سال ٩٧ این تعداد استاندارد را رعایت کند، شماره‌گذاری نخواهد شد.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
[ تعداد بازدید : ۵۷۶ ]
شایعات مبنی بر حمله به سانچی، حاصلی جز افزودن ماتم خانواده شهدای حادثه ندارد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده ویژه رئیس‌جمهور برای پیگیری وضعیت حادثه «سانچی» به بیان توضیحاتی در مورد جزئیات این حادثه پرداخت.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
[ تعداد بازدید : ۶۶۶ ]
دلار عقب نشینی کرد/قیمت به ۴۳۸۹ تومان رسید
در بازار آزاد تهران، قیمت هر دلار آمریکا با کاهش نسبت به معاملات روز گذشته، به ۴۳۸۹ تومان رسید، ضمن اینکه هر یورو ۵۴۲۰ تومان معامله شده و بازار سکه هم بدون تغییر مانده است.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
[ تعداد بازدید : ۵۹۲ ]
درخواست ربیعی از چینی ها برای بکارگیری تمام توان خود و نجات جان ملوانان ایرانی
«علی ربیعی» رییس کمیته ویژه رسیدگی به وضعیت نفتکش حادثه دیده ایرانی سانچی در شانگهای گفت: خواستار این هستم که طرف چینی ضمن بکارگیری تمام توان خود برای نجات دریانوردان ایرانی، در اجرای عملیات امداد و نجات جدیت ورزند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
[ تعداد بازدید : ۸۱۴ ]
40 هزار نفر در آزمون اشتغال پذیری سربازان وظیفه شرکت کردند
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: نخستین آزمون ستاد کل نیروهای مسلح در راستای اشتغال پذیری سربازان وظیفه و تفاهم نامه منعقده با ستاد کل نیروهای مسلح برای 40 هزار متقاضی که اعلام آمادگی کرده اند، در سراسر کشور برگزار شد.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
[ تعداد بازدید : ۵۱۰ ]
افزایش ۵ دلاری قیمت نفت در صورت بازگشت تحریم‌ها علیه ایران
بانک سیتی گروپ پیش بینی کرد عواملی شامل جنگ، تنش‌های خاورمیانه، دونالد ترامپ و کیم جونگ اون ممکن است ثبات بازار نفت را در سال میلادی جاری برهم بزنند.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
[ تعداد بازدید : ۱۲۳ ]
جزئیات مذاکره با آلمان‌ها برای اجرای طرح‌های پتروشیمی
توسعه صنعت پتروشیمی در قالب اجرای برنامه ششم توسعه حداقل به حدود ۵۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری نیاز دارد که برای تامین این سرمایه در طول دو سال گذشته مذاکرات متعددی با شرکت‌های بین‌المللی انجام شده است.در این میان آلمان ها بیش از همه علاقه مند به مذاکره با ایران بوده و قراردادهایی که با شرکت های آلمانی امضا شده در یک قدمی اجرا قرار دارند.
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
[ تعداد بازدید : ۱۵۶ ]
کدام کشورها پا در کفش ایرانی‌ می‌کنند؟
در سال گذشته ایرانی‌ها ۱۵ و نیم میلیون دلار کفش خارجی خریده‌اند و ۹۶.۶ میلیون دلار کفش صادر کرده‌اند که نیمی از این صادرات به عراق بوده و پس از آن افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان و سوریه عمده‌ترین خریداران کفش ایرانی بوده‌اند.
۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
[ تعداد بازدید : ۱۵۶ ]
احتمال افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارگران
یک مقام مسئول کارگری با اشاره به احتمال افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی حقوق کارگران در سال آینده، خاطرنشان کرد: سال گذشته نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی در شورای عالی کار به رقم دو میلیون و ۴۸۰ هزار تومان به عنوان رقم سبد هزینه ماهانه خانوارهای کارگری رسیدند که تصویب هم شد اما با وجود آنکه قرار بود این رقم مبنای تصمیم‌گیری مزد سال ۱۳۹۶ قرار گیرد، خلاف آن عمل شد.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۱۳۵ ]
تعیین تکلیف حذف ۳۳ میلیون یارانه‌بگیر در جلسه امروز کمیسیون تلفیق
عضو کمیسیون تلفیق گفت: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق مباحث هزینه‌ای طرح هدفمندی یارانه‌ها مطرح و تکلیف حذف یارانه بگیران مشخص می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۹:۲۸
[ تعداد بازدید : ۱۴۸ ]
رکوردداران کمترین و بیشترین رشد اقتصادی جهان در سال ۲۰۱۸
دومینیکا و هند بیش ترین رشد اقتصادی و ونزوئلا و پورتوریکو منفی ترین رشد اقتصادی را در سال ۲۰۱۸ خواهند داشت.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید : ۱۴۲ ]
ایجاد بیش از ۳۹ هزار فرصت شغلی توسط تعاونی‌ها
در نه ماهه امسال بیش از ۳۹ هزار فرصت شغلی توسط ۲۵۳۵ تعاونی و اتحادیه جدید ایجاد شده است.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
[ تعداد بازدید : ۱۴۸ ]
این فرآورده‌ گوشتی را نخرید
فرآورده‌های گوشتی غیراستاندارد «دهکده پروتئین» توسط بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران توقیف و از این واحد صنفی متخلف به دادگاه شکایت شد.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
[ تعداد بازدید : ۱۵۱ ]
صفحه ۱ از ۷۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »