بنر
۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵

اقتصادی

ورود سومین ایرباس به ایران در ابتدای هفته آینده
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته انتظار داریم در روزهای ابتدایی هفته آینده سومین ایرباس به ایران‌ایر تحویل شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
[ تعداد بازدید : ۱۹ ]
اعضای «کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی» مشخص شدند+ اسامی
نماینده مردم لنگرود در مجلس از تعیین اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
دفترچه بیمه تامین اجتماعی حذف شد
دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز درمانی و بیمارستانی سازمان تامین اجتماعی طی مراسمی با حضور وزیر کار حذف شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
[ تعداد بازدید : ۱۸ ]
آخرین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار در روزهای پایانی سال
در فاصله کمتر از یک هفته به پایان سال، رفت و آمد در بازار میوه جنب و جوش بیشتری پیدا کرده و قیمت برخی اقلام با افزایش نسبی همراه شده است اما به طور کلی ثبات نسبی در بازار میوه و تره‌بار حاکم است و بیشتر اقلام با تغییر قیمت چندانی نسبت به قیمت‌ها در مدت مشابه ماه گذشته مواجه نشده است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
[ تعداد بازدید : ۱۴ ]
فروش بیش از ۱۰ میلیون دلار کفش‌ خارجی در مغازه‌ها
ریئس اتحادیه کفاشان دست‌دوز گفت: بسیاری از تولیدکنندگان شش ماه اول سال را بیکار بوده‌اند؛ لذا اخذ مالیات بر ارزش افزوده‌ بیشتر شبیه مصادره اموال است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
[ تعداد بازدید : ۱۶ ]
پرداخت ۴۷۷ هزار میلیارد تسهیلات بانکی
تا پایان بهمن‌ماه شبکه بانکی حدود ۴۷۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که در مقایسه با ۱۱ ماهه ابتدایی سال گذشته ۳۷ درصد افزایش دارد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
[ تعداد بازدید : ۱۳ ]
آخرین یارانه ۹۵ فردا شب واریز می‌شود
هفتاد و سومین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی ساعت ۲۴ فردا ۲۵ اسفندماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
[ تعداد بازدید : ۱۰ ]
در مجمع بانک مرکزی چه گذشت؟
پنجاه‌وششمین مجمع عمومی سالانه بانک مرکزی در روزهای پایانی سال برگزار شد و در آن رییس جمهوری مباحثی را درباره شبکه بانکی مطرح و بر آن تاکید داشت. در عین حال که رییس کل بانک مرکزی نیز از عملکرد این بانک طی سال گذشته گزارشی ارائه کرد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
[ تعداد بازدید : ۵۰ ]
واردات ایرانی در فهرست تهدیدهای صنعت فولاد اروپا
گروه تجاری یوروفر اعلام کرد واردات فولاد ایرانی که در فاصله سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ حدود هشت برابر افزایش یافته، جدیدترین تهدید برای فولادسازان اروپایی است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
[ تعداد بازدید : ۲۵۳ ]
تعداد روز های پاک افزایش داشته است
رئیس مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با ارائه گزارشی از روند رو به بهبود روزهای آلوده پایتخت، بر همکاری تمامی دستگاه های مرتبط، آموزش همگانی و توجه به حمل و نقل عمومی تاکید کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
[ تعداد بازدید : ۱۲۹ ]
بورس‌بازی "ترامپ" در حافظ
یک کارشناس بازار سرمایه از بازگشت نماد معاملاتی بانکها به تالار شیشه‌ای، روی کار آمدن ترامپ و شفاف شدن موضع وی نسبت به برجام، تعادل و رشد قیمت جهانی نفت و انتشار گزارشات ۹ ماهه شرکتها از عوامل تعیین کننده جهت بازار در روزها و هفته های آینده یاد کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
[ تعداد بازدید : ۱۰۸ ]
تخفیف ویژه ۶۵ درصدی قیمت گاز برای "طبقه اشراف"
از مهر امسال در محاسبه قیمت گاز، قیمت پلکانی حذف و همه مشترکان اعم از پرمصرف و کم‌مصرف به ازای مصرف هرمترمکعب گاز ۱۵۰تومان می‌پردازند، موضوعی که باعث افزایش قیمت گاز برای کم مصرفها وکاهش قیمت برای مشترکین پرمصرف شده و خلاف اقتصاد مقاومتی است
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
[ تعداد بازدید : ۱۰۹ ]
احتمال تعویق نخستین مناقصه نفتی ایران به بهار ۹۶
در شرایط موجود با توجه به عدم تکمیل مطالعات شرکت های مختلف بر روی میدان آزادگان جنوبی و همچنین زمان مورد نیاز برای تکمیل متن نهایی قراردادهای جدید نفتی ایران، به نظر می رسد برگزاری نخستین مناقصه نفتی ایران به بهار سال ۹۶ موکول خواهد شد.
۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
[ تعداد بازدید : ۹۰ ]
صفحه ۱ از ۲۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »